Maak kennis met ons team

Bij TotalFysio vinden we dat je moet doen waar je goed in bent. Daarom bestaat ons team uit een aantal deskundige professionals, die allen gespecialiseerd zijn in hun vakgebied. Al onze specialisten beschikken over de nodige diploma’s en certificeringen in hun branche. Naast vakbekwaam, zijn onze medewerkers ook vriendelijk, open en prettig in de omgang. Ze hebben passie voor hun vak en zijn gedreven u te helpen.

Annemarie

Management

Werkzaam op lokatie Vught
annemarie@totalfysio.nl

Wouter

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
wouter@totalfysio.nl

Elleke

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Sint-Oedenrode
elleke@totalfysio.nl

Sjoerd

Sport Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Sint-Oedenrode
sjoerd@totalfysio.nl

Jasper

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Eindhoven Vijfkamplaan
jasper@totalfysio.nl

linda

Linda

Sport Fysiotherapeut

Werkzaam in Eindhoven, lokatie Vijfkamplaan & Philips stadion
linda@totalfysio.nl

Manon

Fysiotherapeut / Personal trainer

Werkzaam op lokatie Sint Oedenrode en Lokatie Son
manon@totalfysio.nl

Martha

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught
martha@totalfysio.nl

Nicole

Nicole

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught
nicole@totalfysio.nl

Robbie - osteopaat

Robbie

Osteopaat

Werkzaam op lokatie Rosmalen, Vught, Sint-Oedenrode en Eindhoven Philips stadion
vandervlietosteopathie@ziggo.nl

Ruben-270x270

Ruben

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Rosmalen
ruben@totalfysio.nl

profiel-200x200

Ard

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Sint-Oedenrode
ard@totalfysio.nl